Poprsný remeň s bezpečnostnými oťažami

Kód: 8105101-2
Značka: Waldhausen
€59,95
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Bezpečnostná oťaž poskytuje jazdcovi podporu v prípade potreby a pôsobí na hruď koňa prostredníctvom spojenia s náprsníkom, čím pomáha obnoviť kontrolu nad koňom.

Detailné informácie

Široký výber
Široký výběr
Odborné poradenstvo
a profesionálny prístup
Krása aj technika
Krása aj technika
Ponúkame elegantnú módu
a profesionálne vybavenie
Sme nadšenci
Sme nadšenci
Sami milujeme kone a preto sa
snažíme priniesť to najlepšie
Krásny darček
Krásny darček
Ku každej objednávke nad 100€
dostanete úžitkovú pozornosť

Podrobný popis

- Náprsník s bezpečnostnými oťažami všestranný. 

- Používajú ho začiatočníci vo výpade na nácvik držania oťaží, čím uľahčuje prechod z výpadu do voľnej jazdy. 

- Ponúka dodatočnú bezpečnosť pre začiatočníkov pri jazde zadarmo.

- Kombináciu možno použiť aj na podporu jazdca na mladých alebo ťažko ovládateľných koňoch, ktoré majú tendenciu robiť prekvapivé pohyby. 

- Bezpečnostná oťaž poskytuje jazdcovi podporu v prípade potreby a pôsobí na hruď koňa prostredníctvom spojenia s náprsníkom, čím pomáha obnoviť kontrolu nad koňom.

Veľkosť sedí cob/Full

Farba: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

JAZDECKÉ OBLEČENIE A JAZDECKÉ DOPLNKY

Waldhausenská vlastná značka ELTponúka veľké množstvo pohodlného a funkčného jazdeckého oblečenia na rôzne príležitosti. Značka Swing predstavuje bezpečnostné prvky s rôznymi jazdeckými prilbami, chráničmi chrbta, chráničmi tela a pre dospelých a deti. Či už ide o dámske, pánske, tínedžerské alebo detské oblečenie, na každodenný život alebo na turnaje, módne šik a pohodlné alebo praktické, ELT ponúka široký sortiment rajtiek, jazdeckých búnd, doplnkov, čižiem, chapsov a mnoho ďalšieho.

Leto alebo zima, slnko alebo noc, dážď alebo sneh, s tými správnymi výrobkami z Waldhausenu si môžete užiť každé ročné obdobie naplno.
Na tento účel ponúka Waldhausen rôzne zateplené jazdecké nohavice, zimné bundy, pršiplášte a čižmy s hrubou podšívkou, reflexné výrobky pre koňa a jazdca, až po ľahké rajtky a voľné tričká všetkých tvarov a farieb. S rôznymi kolekciami, v trendových farbách a s módnym dizajnom sa Waldhausen snaží ponúknuť každému jazdcovi niečo vhodné.