Držiak pre LIKIT - zábava pre kone

Kód: 1561105
Značka: Likit
€17,95

Zvoľte variant

Praktický držiak na Likit lizy @ 650 g, zábava pre koňa v stajni alebo vo výbehu.

Detailné informácie

Široký výber
Široký výběr
Odborné poradenstvo
a profesionálny prístup
Krása aj technika
Krása aj technika
Ponúkame elegantnú módu
a profesionálne vybavenie
Sme nadšenci
Sme nadšenci
Sami milujeme kone a preto sa
snažíme priniesť to najlepšie
Krásny darček
Krásny darček
Ku každej objednávke nad 100€
dostanete úžitkovú pozornosť
FARBA: Biela
Skladom | 1561102
Môžeme doručiť do: 26.6.2024
€17,95
FARBA: Modrá
Skladom | 1561105
Môžeme doručiť do: 26.6.2024
€17,95
FARBA: Svetlo modrá
Skladom | 1561156
Môžeme doručiť do: 26.6.2024
€17,95
FARBA: Ružová
Skladom | 1561141
Môžeme doručiť do: 26.6.2024
€17,95

Podrobný popis

Praktický držiak na Likit lizy @ 650 g. Dodávané bez náplne.                                                                LIKIT

Likit pozostáva hlavne z prírodnej glukózovej melasy obohatenej vitamínmi a všetky spracované plasty sú zo schválených materiálov európskeho pôvodu.
Výroba prebieha s najvyššou kontrolou kvality, takže môžeme zabezpečiť trvalo vysokú kvalitu.
Zabavte svojho koňa, aby ste predišli nude alebo úzkosti v stajni alebo výbehu.
Renomovaní odborníci na správanie koní z University of Cornell (USA) a University of Bristol (GB) odporúčajú používanie produktov Likit.
Zabezpečte, aby sa váš kôň dobre bavil – aj keď tam nemôžete byť.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

AKO HRAČKY PRE KONE

TOTO JE LIKET

Likit sa špecializuje na rôzne hračky pre kone v kombinácii s doplnkovým kŕmením . Rôzne držiaky na soľné lizy, pomocou ktorých je kôň stimulovaný k hre, sú zavesené v stajni alebo na výbehu v kombinácii s chutnými a sladkými soľnými lizmi Likit.

Naša partnerská spoločnosť Likit neustále vyvíja svoje produkty s ohľadom na koňa. Na tento účel sa využívajú vedecké štúdie a samozrejme praktické skúsenosti. Použitý plast je vyrobený z bezchybných európskych materiálov, takže svojho koňa môžete bez váhania nechať olizovať konzoly. Pravidelné kontroly kvality spoločnosťou Likit tiež zabezpečujú bezpečný a dobrý produkt.

AKÝ JE ROZDIEL V LIKIT?

Soľné lizy sú zvyčajne určené na ľahké, pomalé vstrebávanie minerálov. Svojím nápadom je Likit na trhu jedinečný. Spoločnosť spája príjem dôležitých cukrov a vitamínov s hravými pudmi koňa.

Nie je v povahe koňa stáť v maštali, oddelene od svojich rovesníkov, alebo sa prechádzať v malom výbehu bez trávy. Žiaľ, pri domestikovaných koňoch sa nedá vyhnúť tomu, že občas musia tráviť čas v stajni alebo v prívese. Kone sa tu nudia a často sa správajú nevyspytateľne, pretože nemôžu vykonávať svoje prirodzené aktivity. Niekedy sa u nich vyvinie nutkavé správanie, ako je otravovanie alebo tkanie, alebo začnú veci okusovať.

Likit Licks a Brackets (a ďalšie nápady na hravé produkty) zabavia koňa. Myseľ a telo sú stimulované, keď sa kôň snaží olizovať lahodnú hmotu zo soľného lizu Likit, pričom s ním hýbe a nevisí len strnulo na stene.

Bloky sladkého lízania spôsobujú, že kôň trávi veľa času s hračkou, aj keď je to v skutočnosti veľmi únavné. Simuluje sa tak príjem potravy vo voľnej prírode, čo tiež nie je vždy jednoduché. Likitov koncept dokonca odporúčajú behaviorálni vedci.

ČO TREBA ZVÁŽIŤ PRI POUŽÍVANÍ PRODUKTOV LIKIT?

Kôň by sa mal s hračkou Likit zoznamovať pomaly, aby nebol príliš rýchlo frustrovaný. Normálny držiak na soľný liz Likit je najlepší spôsob, ako začať. Tento sa voľne hojdá zo stropu a ponúka hravý spôsob, ako sa váš kôň zoznámi. Ak je to viac nacvičené, majiteľ koňa môže použiť aj Likit Boredome Breaker alebo Likit Boredom Buster . Obaja sa tiež otáčajú okolo vlastnej osi. Likit Tongue Twister tiež. Je obzvlášť vhodný do výbehu, pretože ho možno pripevniť na stenu alebo plot.

Soľné lizy Likit pozostávajú predovšetkým z dextrózovej melasy. Vysoký obsah cukru môže byť pre niektorých majiteľov koní nepríjemný. Kôň však pre zdravý metabolizmus a energetickú rovnováhu potrebuje veľké množstvo dextrózy alebo glukózy, teda cukru prírodného pôvodu. Aj tráva, ktorú kone vo voľnej prírode jedia takmer nepretržite, obsahuje vysoký podiel cukru.

Produkty Likit sa dajú využiť nielen pri nude, ale aj ako zdroj energie po namáhavom tréningu. Preto by mali byť soľné lizy Likit dostupné len na obmedzený čas.

LIKIT TREATS & CO.: SPOZNAJTE VIAC PRODUKTOV LIKIT

Okrem inovatívnych držiakov na lízanie ponúkame aj chutné konské maškrty od Likitu. V sortimente Likit je tiež hracia loptička Snak-a-Ball , ktorá dodáva hrajúcemu koňovi suché krmivo. Likit ponúka nielen sladké lizy v rôznych veľkostiach a príchutiach, ako sú jablkové a banánové, ale aj slané lizy. Tie môžu byť koňovi k dispozícii na neurčito!