DROMY RelaxMax - 1,5kg

Kód: 145
Značka: Dromy
€37,95
Skladom
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Doplnok RelaxMax udržuje funkčnosť svalov a nervov, stabilný srdcový rytmus a zdravý imunitný systém.

Detailné informácie

Široký výber
Široký výběr
Odborné poradenstvo
a profesionálny prístup
Krása aj technika
Krása aj technika
Ponúkame elegantnú módu
a profesionálne vybavenie
Sme nadšenci
Sme nadšenci
Sami milujeme kone a preto sa
snažíme priniesť to najlepšie
Krásny darček
Krásny darček
Ku každej objednávke nad 100€
dostanete úžitkovú pozornosť

Podrobný popis

Obsahuje horčík v organickej forme, ktorá je organizmom najlepšie využitá pre akýkoľvek pohyb a výkon.

- Udržuje funkčnosť svalov a nervov, stabilný srdcový rytmus a zdravý imunitný systém.

- Komplex vitamínov skupiny B sa podieľajú na obnove všetkých telesných tkaní, látkovej výmene a produkcii energie, tiež metabolizmu cukru, tuku a aminokyselín.

- Dôležitý je tiež k činnosti srdca a nervového systému.

L - Tryptophan patrí medzi esenciálne aminokyseliny v krvnom obehu sa za prítomnosti vitamínu B6 mení na serotonin. Serotonin je biologicky aktívna látka (neurotransmiter), slúži ako prenášač nervového vzruchu v CNS. Jeho nedostatok môže spôsobiť zmeny nálad, depresie a predovšetkým poruchy koncentrácie. Probiotický kmeň saccharomyces cerevisce Yea sacc®1026využíva škodlivé látky spôsobujúce nadmerné prekysličenie tráviaceho traktu, čím vytvárajú ideálne prostredie pre rast a rozmnožovanie potrebných bunkových mikroorganizmov, ktoré zaisťujú trávenie a vstrebávanie živín z kŕmnej dávky.

Multiminerálny komplex vápenatých morských rias pre ochranu povrchu žalúdočnej sliznice a neutralizácia žalúdočných kyselín s pomalým nástupom účinku a s predĺženým pôsobením, pomáha eliminovať problémy žalúdočných vredov, ktoré sa vyskytujú až u 82% športových koní. Vďaka špeciálnej štruktúre má doplnok výbornú schopnosť dlhodobo regulovať hladinu žalúdočných kyselín a tým podporiť začiatok správneho zažívania.

Medovka lekárska je používaná pre svoje schopnosti navodenia kľudu u problémoch spôsobených nerovnováhou nervového systému. Uvoľňuje napätie hladkého svalstva a priaznivo ovplyvňuje tráviacu sústavu.

Materina dúška obyčajná vhodná pri dysmikrobiálnych poruchách trávenia, zvyšuje obranyschopnosť organizmu, posilňuje nervový systém, pôsobí proti podráždenosti. Terapeutickou účinnosťou zabezpečuje spasmolytický účinok silice a stimuláciu vylučovania žalúdočných štiav a tráviacich enzýmov.

Šišák bajkalský - významný relaxant, ktorý sa používa pri funkčných poruchách nervovej sústavy a ako prostriedok pozitívne ovplyvňujúci hypertenziu.

U kŕmneho doplnku, ktorý ovplyvňuje nervový systém je treba zhodnotiť vyvážené zloženie kŕmnej dávky, v ktorom hodnotíme množstvo a druh sacharidov, tuku a bielkovín, načasovanie a formu tréningu s ohľadom na využitie koňa, spôsob ustajnenia.

Zloženie: multiminerálny komplex 27 %, vápník 6,7 %, horčík 7,7 %, sodík 0,1%. 

YEA-SACC ®1026 Saccharomyces cerevisiae CSB 493.94 2,5 x 10⁸ CFU/kg, kyselina L askorbová, L-tryptofan, materinadouška obecná extrakt, medovka lékarska extrakt, šišák bajkalský extrakt,  thiamin hydrochlorid, pantothenan vápenatý, niacin, riboflavin, pyridoxin-hyrochlorid, kyselina listová, inositol, kyanokobalamin.

Nutričné doplnkové látky v 1 kg: aminokyseliny: L-tryptofan 40 g.
Zootechnické doplnkové látky: mikroorganizmy: Saccharomyces cerevisiae CBS 493,94 -4,17x10¹⁰CFU/1 kg.

POZOR môže byť v rozpore s pravidlami FEI 

Doporučené dávkovanie:
30 g na deň pro koňa o hmotnosti 550 - 600 kg.


Balenie: 
1000 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: